«Українська медицина воєн» - виставка за сприяння NOVO
Сьогодні у
Львівський Фотомузей відбулось відкриття виставки «Українська медицина воєн», організованої за сприяння Медичного центру NOVO у співпраці з Романом Метельським і
УФОТО та іншими установами й ентузіастами.
Розповіді полковника Тараса Греня про невтомну працю лікарів у час російсько-української війни та ілюстрація тематичних світлин не залишили байдужим жодного відвідувача.
Дякуємо медикам за кожне врятоване життя! Спільними зусиллями наближаймо Перемогу кожен на своєму фронті!
![](/userfiles/images/MediaCentr/2023_11_30_fotovystavka/407379105_758242442985950_7716673518529125230_n.jpg)
Поділитись: