Радіологи NOVO вивчають європейський досвід
Лікар-радіолог Євтух В.П. пройшла навчання на Європейському курсі дитячої нейрорадіології у м.Рим (Італія) з вивчення сучасних можливостей радіологічної діагностики при вроджених та неонатальних інфекціях, пухлинах, мальформаціях, гіпоксії, ішемії, метаболічних захворювань та ін. з використанням новітніх технологій в МРТ.
А саме трактографії, перфузії, спектроскокопії та МРТ плоду. Окремо був здійснений аналіз питання доцільності застосування КТ при невідкладних станах.
Навчальний курс проходив у формі лекцій та практичних занять з обговоренням складних випадків, які можуть бути викликом для кожного лікаря-радіолога.
![](/userfiles/images/MediaCentr/2020_02_20_Yevtuch/2020_02_20_Yevtuch_certificate.jpg)
Поділитись: