Про себе
"Здоров'я – це безцінний дар природи, воно дається, на жаль, не навіки, його треба берегти. Але здоров'я людини багато в чому залежить від неї самої, від її способу життя, умов праці, харчування, її звичок..." (І. П. Павлов)
Застосовую у своїй діяльності сучасні методи діагностики та лікування, акцентую увагу на формуванні, збереженні та зміцненні здоров'я людини в духовному, психічному, фізичному і соціальному планах.
Працюю асистентом кафедри педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти Львівського Національного медичного університету ім. Д. Галицького
Курси підвищення кваліфікації
Постійно вдосконалює знання на семінарах, курсах підвищення кваліфікації та тематичних циклах, а також на регіональних, всеукраїнських, міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах, конгресах та школах.
Брала участь в організації та проведенні регіональних, міжнародних конференцій.
У вересні 2007 року пройшла навчання в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця на факультеті підвищення кваліфікації викладачів з педіатрії „Вища медична освіта і Болонський процес”.
У квітні 2015 року пройшла навчання для викладацького складу у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика з ТУ „Дистанційне навчання у медицині”.
Пройшла курси тематичного удосконалення "Фармакотерапія в отоларингології", ЛНУ ім. Д. Галицького, 2020 р.
Підвищила професійні компетентності за програмою "Правовий захист лікарів" MCFR, 2021 р.
Дипломи та сертифікати
У 2000 році пройшла курс „Невідкладна медична допомога на догоспітальному етапі” за програмою АМСОЗ.
У 2009 році брала участь у семінарі-тренінгу з питань надання медико-соціальної допомоги дітям та молоді (МОЗ України, ЮНІСЕФ).
Статті, публікації
Маю публікації в наукових журналах, у тезах матеріалів науково-практичних конференцій, конгресів, а також виступи на міжнародних, національних, регіональних конференціях, конгресах. Беру участь у розробці методичних рекомендацій, у написанні підручників.
Опубліковано матеріали методичних рекомендацій «Локальні клінічні протоколи надання медичної допомоги при невідкладних станах у дітей на догоспітальному етапі», «Надання допомоги на різних етапах при інфекційних хворобах для педіатрів та сімейних лікарів» та підготовлено до друку матеріали методичних рекомендацій.
Друковані праці
- Впровадження скринінгових програм та ступеневої діагностики при захворюваннях гастродуоденальної зони у школярів // Практична медицина. – 2006. – Т.12, No3. – С. 83-87.
- Сучасний підхід до діагностики захворювань гастро- дуоденальної зони у школярів // Материалы І Между- народной научно-практической конференции ”Наука и технологии: шаг в будущее – 2006”. – Т.15. Медицина. – Белгород: Руснаучкнига, 2006. – С. 31-36.
- Невиразкова диспепсія: проблеми і шляхи їх вирішення // Матеріали обласної науково-практичної конференції «Сучасні технології в гастроентерології та нутріціології» . – Львів, 2007. – С.14-16.
- Скринінгові програми та критерії діагностики захворювань травної системи у школярів // Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції «Здобутки діагностики та лікування дитячих захворювань» - Івано-Франківськ, 2007. - С.20.
- Аналіз факторів ризику захворювань гастро- дуоденальної зони за результатами анкетування школярів // Лекарь. – 2008. - No3-4. – С. 79-81.
- Харчування школярів – важливий фактор ризику розвитку гастроентнрологічних захворювань // Матеріали ХІІІ конгресу СФУЛТ . – Львів, 2010. – С. 298-299.
- Доцільність та переваги обстеження дітей із захворюваннями гастродуоденальної зони в амбулаторних умовах // Матеріали ХІІІ конгресу СФУЛТ . – Львів, 2010. – С. 299. (співавт. Няньковський С.Л.)
- Валеологічно-профілактичний центр «Здорова родина» // Матеріали ХІІІ конгресу СФУЛТ . – Львів, 2010. – С. 649-650. (співавт. Громнацька Н.М., Степко С.Я.)
Виступи на конференціях, конгресах
- Впровадження скринінгових програм та ступеневої діагностики при захворюваннях гастродуоденальної зони у школярів. (Обласна науково-практична конференція «Університетська клініка сімейної медицини», Львів, 2006)
- Невиразкова диспепсія: проблеми і шляхи її вирішення. (Обласна науково-практична конференція «Сучасні технології в гастроентерології і нутріціології», Львів, 2007)
- Скринінгові програми та критерії діагностики захворювань травної системи у школярів // Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції «Здобутки діагностики та лікування дитячих захворювань» - Івано-Франківськ, 2007. - С.20.
- Валеологічно-профілактичний центр «Здорова родина» // Матеріали ХІІІ конгресу СФУЛТ . – Львів, 2010. – С. 649-650. (співавт. Громнацька Н.М., Степко С.Я.)